Aspiravi gaat in zee met het Nederlandse Bettink Service Team voor het onderhoud van het windpark in Zeebrugge. Onderstaand bericht werd door de Nederlandse partner verspreid.
Na een intensieve periode van onderhandelingen zijn Bettink Service Team en Aspiravi België overeengekomen dat het volledige onderhoud van Windpark Zeebrugge door Bettink zal worden overgenomen.
De overeenkomst bestaat uit een all in onderhoud contract voor 10 stuks Vestas V52 windmolens aan de strekdam te Zeebrugge.
Sinds een aantal jaren is de focus van Bettink van nationaal naar internationaal werkgebied sterk uitgebreid. Het betreden van de Belgische markt past in deze strategie. België ziet Bettink als een potentiële groeimarkt en zal daarom ook actief zoeken naar verdere uitbreiding.